środa, 17 marca 2010

URATUJ ŚWIĘTEGOUratuj Świętego! 2010 - to hasło internetowej akcji podjętej w trosce o życie nienarodzonych. Każdego roku na świecie dokonuje się kilkadziesiąt milionów aborcji. Z przeróżnych powodów zabija się rocznie tak wiele niewinnych istot, przy "milczącej zgodzie" znacznej części świata. Ktoś jedną decyzją pozbawia te dzieci radości przeżywania wspaniałego dzieciństwa, pierwszej miłości, wspólnych spacerów i rozmów... Nie pozbawił ich tylko jednego. Świętości ich życia i Miłości Pana Boga.

Uratuj Świętego! 2010 to II edycja nowenny w intencji dzieci zagrożonych aborcją. Akcja odbywać się będzie od 17 do 25 marca 2010r. Organizatorem akcji jest portal PokolenieJP2.pl - Społecznościowy Portal Młodych. Istotą akcji jest codzienna modlitwa w intencji wszystkich dzieci nienarodzonych, których życie jest zagrożone. Tegoroczna edycja akcji odbywać się będzie pod hasłem "Bądźmy Świadkami Miłości!".

Podczas trwania nowenny na stronie www.UratujSwietego.pl umieszczane będą krótkie wideokomentarze związane z tematem dnia. Pprzygotowali je artyści, biskupi i kapłani, którzy zapragnęli wesprzeć naszą akcję. Po krótkim rozważaniu będzie zachęta do modlitwy w intencji dzieci nienarodzonych i ofiarowania Koronki do Bożego Miłosierdzia w tej intencji.

Patronat nad akcją objął ks. bp Stanisław Stefanek - biskup łomżyński.

Wszystkie informacje na temat akcji, a także formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie akcji:

www.UratujSwietego.pl 

DZIEŃ I
Bóg - Dawca Miłości powołał Cię i powołuje co dzień na nowo.


Dla Boga nikt nie jest anonimowy. Do każdego z nas On podchodzi indywidualnie, bezpośrednio, „po imieniu”. On mnie po prostu zna i kocha. Tę miłość Boga mogę odkrywać każdego dnia, wciąż na nowo, nieustannie. Gdy budzimy się rano, jak świeże powietrze, otacza nas Boża łaska, która niezmiennie pozwala odkrywać chrześcijańskie powołanie: jestem kochany i a moje serce chce kochać.TREŚĆ NOWENNY i KOLEJNE DNI ZNAJDZIESZ

>>> TUTAJ <<<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz