środa, 14 kwietnia 2010

JEST MI WSTYDautor: Szymon Hołownia


Podpisuję się pod każdym słowem Szymona Hołowni z listu otwatego do rodaków... jest mi wstyd!

6 komentarzy:

 1. Heh,na prawdę słów brakuje..

  OdpowiedzUsuń
 2. No widzisz - a mnie się dostało od Kamisi, bo napisałem pozytywnie o Monice Olejnik. Nb. Monika Olejnik w tym programie, o którym wspominałem, bardzo wyraźnie podkreślała, że Lech Kaczyński tym się różnił od większości polityków, że gdy już nie był na wizji mówił dokładnie to samo, co przed kamerami.

  OdpowiedzUsuń
 3. No widzisz - a mnie się dostało od Kamisi, bo napisałem pozytywnie o Monice Olejnik. Nb. Monika Olejnik w tym programie, o którym wspominałem, bardzo wyraźnie podkreślała, że Lech Kaczyński tym się różnił od większości polityków, że gdy już nie był na wizji mówił dokładnie to samo, co przed kamerami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hołownia ma rację. Tylko się wstydzić należy za zachowania niektórych. A co do Moniki Olejnik - to jest BARDZO MĄDRA kobieta i wie co robi.

  OdpowiedzUsuń
 5. MEDIA skutecznie zamazały prawdziwy obraz Lecha Kaczyńskiego. To w głównej mierze dzięki MEDIOM nie znałem swojego PREZYDENTA... MEDIA to ogromna siła... na szczęście teraz wiem już na czym stoję i wezmę pod uwagę stopień manipulacji... a ludzie... jak to ludzie... po pogrzebie wszystko zacznie się od nowa... niestety

  OdpowiedzUsuń
 6. No to biegnę przeczytać owy list. :)

  OdpowiedzUsuń