wtorek, 21 grudnia 2010

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia życzę Wam odmienności od „świątecznej” rzeczywistości. Życzę Wam wielu gości i atmosfery miłości, ani grama złości, a w rybce samych dużych ości. Niech w Waszych sercach Jezus zagości bez jakiejkolwiek złości, a wszystko z Miłości ;-)

Niech ten czas będzie odpoczynkiem wśród bliskich Wam osób w iście Świąteczny sposób. Podczas wieczornego przyjęcia uważajcie na wzdęcia ;-) Ale nade wszystko pamiętajcie o tym, co się tego dnia wydarzyło, Bóg dał nam swego Syna i wszystko się zmieniło.

Miłości, radości, spokojnych chwil w gronie najbliższych i szczęśliwych gości …

Trzymajcie się Jezusa! ;-)


6 komentarzy:

 1. Uśmiechnęłam się przy tych życzeniach promiennie! Zatem przesyłam świąteczny uśmiech i życzę błogosławieństwa i ciepła!
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. No pięknie! Tylko w rybce wolałbym nieco więcej mięsa (choć oczywiście zgadzam się, że z ości lepsze są te duże, niż te małe).

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki i Tobie również wszelkiego błogosławieństwa Bożego, niech Chrystus narodzi się na nowo w Twoim sercu, przemienia Cię każdego dnia i dodaje sił do posługi, do której Cię wezwał! :) Pozdrawiam serdecznie, z Bogiem!
  PS: Bardzo fajny nowy wystrój bloga, bardzo przejrzyście :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja Ci tak króciutko pożyczę prawdziwego Bożego Narodzenia w sercu - w życiu i rodzinie. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ,,Gdyby każda noc w naszym życiu mogła być jak noc Bożego Narodzenia, rozjaśniona światłem wewnętrznym..."
  [brat Roger z Taize]
  Pozdrawiam świątecznie!!! :-)

  OdpowiedzUsuń