niedziela, 2 października 2011

Chciałbym aby Polska poszła w tą stronę...

Obejrzałem ten film. Chciałbym aby w naszym kraju było podobnie. Czy to jest jeszcze możliwe?APEL OD AUTORA FILMU

Do każdego z Was drodzy przyjaciele zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w promocji filmu "Kolumbia - świadectwo dla świata". Pomimo tego, że obraz ten został uznany za najlepszy film dokumentalny na tegorocznym Festiwalu Filmów Katolickich w Niepokalanowie to media nie są zainteresowane wspieraniem tego projektu. Nie wiemy dlaczego tak się dzieje ale postanowiliśmy, że nie przestaniemy mówić o tym czego doświadczaliśmy w Kolumbii i czego byliśmy świadkami.

We własnym zakresie informujemy zaprzyjaźnione wspólnoty i parafie o tym filmie oraz o możliwości zorganizowania pokazu. Dlatego prosimy abyście na swoich stronach internetowych, parafialnych, wspólnotowych czy osobistych profilach portali społecznościowych zmieścili informacje o tym dokumencie. Wystarczy, że zamieścicie nasz link do strony www.charyzmatycy.pl z zachętą do odwiedzenia a to będzie już duża pomoc !

4 komentarze:

 1. Hmmm aż mnie zaciekawiłeś tym filmem. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Znowu nie mogę zamieszczać komentarzy...M@C

  OdpowiedzUsuń
 3. AGA... U Ciebie też nie mogę zamieszczać... a film warto obejrzeć bo pokazuje KRAJ, w którym rządzący, prezydent, wojsko, policja... mówią otwarcie o Bogu, o wierze w Niego, o tym jakie wartości są dla nich najwazniejsze, pokazuje cuda z tym związane... tego nie da się opisać... zorganizujcie pokaz... Nowa Szkoła Ewangelizacji robi taki pokaz jutro w Gdańsku... Telewizja nie chce go pokazać bo POlska idzie w innym kierunku... w jakim? W kierunku Palikota

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za podzielenie się tym filmem, chętnie obejrzę. Pozdrawiam serdecznie, z Panem Bogiem! :)

  OdpowiedzUsuń